אביזרי גן

מזרקות
מזרקות מים והשימוש בהם למטרות נוי, עיצוב ואסטטיקה, היה תמיד מקום של כבוד בתרבויות המזרח והמערב. בריכות נוי ,מזרקות, נחלים ותעלות מים - כל אלו שימשו כאלמנטים עיצוביים חשובים בתכנון סביבה ונוף.

המים מתקשרים בדמיוננו עם היטהרות, רענון, התחדשות ורוגע, ושילובם בגינת הבית יוסיף לנו עולם חדש של התנסות וחוויה. רחש זרימת המים , קול פכפוך הטיפות ומראה הנימפיאות (שושנות המים) הקסומות - כל אלו יוצרים אוירה של פסטורליה ושלווה.

 
 
בקיצור אין כמו אלמנט מים כדי להפיח חיים ועניין בגן ביתכם
במשתלת ביאליק תמצאו מבחר אלמנטים מסחררי מים
,מזרקות מפליות, מזרקות "סלע" ומזרקות קעורות  וכמובן משעבות בכל הגדלים והסוגים ובנוסף נתן לרכוש צמחי מים במשתלה!

גמדים וקישוטי גן 

במשתלת ביאליק מבחר גדול של גמדי גינה בכל הסוגים והגדלים
בנוסף נתן למצוא פטריות צפרדעים לטאות פרחי סלע פרות כבשים חיפושיות ועוד מבחר גדול של פסלים לבית ולגינה שלכם שתצור לכם אווירה של חיים בבית


שחרור גמדי גינה הינה תופעה בה נגנבים פסלי גמדים המצויים בגינות בתים (לצורך קישוט) ו"משוחררים" במקומות שונים (בעיקר בטבע) התופעה זכתה לכיסוי תקשורתי במקומות שונים בעולם.

שחרור גמדי גינה הוא עברה פלילית של גניבה. עם זאת, עם התגברות הפופולאריות של גמדי הגינה, הם הפכו ליעד של מתיחות ומעשי הקונדס. העושים את המעשים רואים זאת כמעשי קונדס, ומביעים בכך מחאה על כך שהגמדים משועבדים לבני האדם ואינם חופשיים, ברוב המקרים הגמדים מועברים לחורשות, חופי-ים וסביב למדורות, שם הם כביכול חופשיים.

יש הטוענים כי, מעבר למעשי הקונדס, קיימת בפעילויות "שחרור גמדי הגינה" אידאולוגיה של התנגדות לצרכנות יתר, בה אנשים קונים דברים שאינם צריכים, מקשטים את גינותיהם באובייקטים שלכאורה אינם מקשטים באמת, ולכאורה פוגעים בכך בסביבה ובחשיבה הסביבתית

 

לייבסיטי - בניית אתרים